• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akbaşak Şarküteri Mandıra

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Demirci

reklam logosu
  • firma instagram

Egenin incisi İzmir/ Konak’ ta bulunan firmamız, yöresel ürünler ve mandıra hizmeti vermektedir. Geleneksel gıda ve ürünleri modern yapımızla sizlere sunmaktayız. Fabrika mağazamız Manisa’ da bulunan ve 3 şubesinden biri olarak hizmete açılmış olan bizler, değerli müşterilerimize en kaliteli ve en lezzetli gıda ürünlerinizi sunuyoruz.

Misyonumuz

Tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak, en kaliteli hizmeti sunan, geniş dağıtım kanalları ile geniş ürün yelpazemizi Türkiye’ nin her yerine en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerini ön planda tutan, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir şirket olmanın gurur ve onurunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Ege bölgesi ve sonrasında Türkiye’ nin her yerine güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren , köklerine bağlı ve üretimin her aşamasında kaliteyi ön planda tutan, sektörün lider bir alışveriş şirketi olmasıdır.

Raflarımızda yer alan ve satışını yaptığımız gıda ürünleri tamamen doğal ve sağlıklı olması garantisini sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile vatanına, çevresine ve insana olan sorumluluk bilinci ile her anlamda ülkesine katkı sağlayan firma olmaktan memnuniyet duyarız. Yönetici ve personel kadromuz olarak iş disiplini ve iş ahlakına uygun hareket ederiz.

Müşteri ile olan ilişkilerimizi, tamamen samimiyet, doğruluk ve karşılıklı güven esasına dayalı kurmaya çalışırız. Akbaşak Şarküteri Mandıra İzmir/ Konak’ ta müşterilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duymaktadır. Bizleri tercih ettiğini için teşekkür ederiz.

Fabrika : Turgut Özal Mah. 47 Sok. No : 4/b Şehzadeler Manisa
Şube 1 : Altıntaş Mah. İnönü Cad. No : 148/c Konak İzmir
Şube 2 : Tuna Mah. Arabacılar Sok. ( 1711 Sokak ) No : 12 /c Karşıya İzmir
Şube 3 : Bozyaka Mah. 3055 Sokak No : 8 Karabağlar İzmir
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR