• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbulut Et Kombinası & Besi Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Akbulut

Et ve et ürünleri sofralarımızın vazgeçilmez gıdalarındandır. Hem damak tadı açısından hem de sağlık açısından son derece kıymetli olan etin, özellikle de kırmızı etin, lezzetini, kalitesini ve sağlığını etkilen bazı durumlar vardır. Etin elde edildiği büyükbaş hayvanın beslenme şekli, hayvana yedirilen yem, hayvanın bakımı, veteriner tarafından yapılan kontrolleri ve bunun gibi çeşitli durumlar etin kalitesini ve lezzetini etkilemektedir. Sizlere en kaliteli, sağlıklı ve lezzetli kırmızı eti sunabilmek, kurbanlık veya adaklık için ihtiyaç duyduğunuz büyükbaş hayvan teminini sağlamak amacıyla Akbulut Et Kombinası ve Çiftliği olarak Ankara hayvancılık sektöründe hizmet vermekteyiz.

Çiftliğimizde; işinin ehli, deneyimli ve tecrübeli personelimiz tarafından, beslenmelerinde en kaliteli ve sağlıklı yemler kullanılarak, özenle ve titizlikle yetiştirilmiş ve beslenmiş büyükbaş hayvanlarımız sizleri beklemektedir. Kurbanlık veya adaklık için her türlü şartı sağlayan büyükbaş hayvanlarımızın kesimi ve paketleme gibi işlemleri de firmamızın bünyesinde, deneyimli elemanlarımızla gerçekleştirilmektedir. Kesim işlerinin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde yapılmasına olanak veren tesisimizde etlerin parçalanması konusunda da en güvenilir hizmet verilmektedir. Her çeşit et ve et ürününü bulabileceğiniz firmamız, sağlıklı, lezzetli, güvenilir ve helal ürünleriyle sizleri beklemektedir.

Kurbanlık veya adaklık büyükbaş hayvan satışı noktasında en dürüst hizmeti veren firmamız kesim, parçalama ve et ürünleri imalatı gibi konularda da müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışı, hijyenik koşulları, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uygun fiyatlarıyla hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR