• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akçay Platform Vinç

firma adresi

Adres :

- Balıkesir » Edremit
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tolga Ayçiçek
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 941 53 00

Akçay Platform Vinç isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden birisi olarak sizlerle hizmetlerini buluşturmaya devam ediyor. Bazı çalışmalar ve alanlarda insan gücü yetersiz kalmaktadır. Kişiler ne kadar da kendileri bazı çalışmaları yapmaya çalışsa da bu durumun hem maddi hem de manevi olarak olumsuz durumları olabilmektedir. Özellikle yüksek alanlarda önlemsiz ve donanımsız bir şekilde çalışmanın riskleri olabilir. Böyle durumlarda teknolojik makinelerden yardım almak gerekir. Bu makineler yüksek kapasiteli ve her türlü alanlarla çalışmaya uyumlu özelliklerden oluşmaktadır.

Platformlu vinç hizmetlerimizden istediğiniz sürelerde de faydalanabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık kiralama hizmetlerinden uygun fiyatlarımızla faydalanabilirsiniz. Vinç operatörlerimiz deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Dikkatli ve titiz bir şekilde hizmetlerini gerçekleştireceklerdir. Yüksek katlı binaların pencere temizliği, reklam afişleri asılması, tabela değişimi, elektrik telleri tamiri gibi çalışmalarınızda sizlere yardımcı oluyoruz. Platformlarımızda güvenilir bir alan oluşturarak işlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz. Sizleri tehlikeye atmadan çalışmalarınızı gerçekleştirmenizde profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Kısa sürede çalışmalarınızı eksiksiz bir şekilde bitirmeniz için vinçlerimizle sizlere destek veriyoruz.

Balıkesir vinç ve forklift alanında hizmet veren firmamızla sektörde geniş müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyoruz. Donanımlı ve bakımlı araçlarımızla eksiksiz bir hizmet veriyoruz. Çalışmalarınız sırasında yaşanabilecek her türlü olumsuz durumun önüne geçmeye çalışıyoruz. Vinç ve forklift hizmetine ihtiyacınız olduğu anda bizlere içiniz rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmette tek adres olmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR