• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akdağ Jant & Lastik

firma adresi

Adres :

Yeni Samsun Yolu Üzeri Yeşil Irmak Mahallesi No : 199 / A ( Shell Petrol Karşısı ) Samsun » Çarşamba
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İrfan Akdağ
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (546) 263 75 73

reklam logosu
  • firma instagram

7/24 Oto lastik servisi veren Akdağ Jant & Lastik firmamız, yerinde bakım ve onarım sağlayarak müşterilerine hizmet verir. Otomobil lastikleri zaman içerisinde aşınabilir. Diş derinliği zaman içerisinde aşınabilir ve bu, lastiklerin performansını düşürür. Bir süre sonra lastiklerde aşınma, delinme ve patlaklar meydana gelebilir. Lastiklerin hasarı tamir edilemeyecek kadar büyük olduğunda değiştirilmesi şarttır.

Lastikler zamanla esnekliğini ve performansını kaybedebilir. Yol güvenliği için lastiklerin düzenli kontrol edilmesi ve olası sorunlara karşı gerekli tedbirlerin alınması şarttır. Biz de Samsun otomotiv sektöründe yer alan bir lastik değişim firması olarak gerek müşterilerimizin zor durumda kaldığı anlarda gerekse yol yardıma ihtiyaç kalmadan düzenli olarak lastik bakımlarını yapıyoruz.

Usta teknisyenlerimiz, oto lastik ve jant tamiri konusunda kaliteli bir hizmet sunar. İşlerini hızlı ve profesyonel şekilde halleden ekibimiz, aracın güvenliğini sağlar. Çünkü doğru lastik seçimi ve düzenli kontrolü aracın güvenliği için birincil unsurların başında gelir. Lastiğin doğru hava basıncında olması, diş derinliğinin istenen seviyede bulunması konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. Sadece lastikler değil, aynı zamanda jantların da bakımı ve tamiri önemlidir.

Bizim için en önemli husus, müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalmalarıdır. Bu yüzden detaylara dikkat ederek titizlikle çalışıyoruz. Uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda 2. el lastik satışı yaparak müşterilerimizin kaliteyi uyguna almasını hedefliyoruz. Günün her anında ihtiyaç duyduğunuzda hizmete hazırız!

https://akdagjantlastik.sahibinden.com/

BENZER FİRMALAR