• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akduş Duşakabin

Adres :

Ayvalı Mahallesi Ayvalı Caddesi No: 143 Keçiören Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Göksal Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ak_dus@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 423 10 61

Whatsapp 2:

0 (536) 423 10 61
Akduş Duşakabin Hakkında
Akduş Duşakabin firması olarak Ankara-Keçiören'de duşakabin,mutfak dolabı,duş teknesi, cam balkon,vestiyer imalatı,montajı,kurulumu gibi hizmetler vermekteyiz.
Ana hedefimiz olan sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.
Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde hem yüksek kalitenin elde edilmesi hem de sektörün en uygun fiyatları ile işlem gerçekleştirilmesi için doğru bir analiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Firmamızın yüksek muhasebe çalışmaları sayesinde en doğru hesaplamaları yaparak hizmet ve fiyat eğrisini en mantıklı doğrultuda kuruyoruz. Ankara şehrinin ihtiyaç duyduğu hizmetlerini karşılarken hiçbir noktada eksiklik bulunmadan kaliteyi oluşturan bir sistematik ile hizmet veriyoruz. Bu sayede kentimizde her gün daha fazla müşteriye ulaşma şansını elde ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR