• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akif Parlak Kuaför

Adres :

Gazi Mh Zübeyde Hanım Bulv Küçük Parmak Sk No 44 Gaziantep Şehitkamil Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akif Parlak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmet2626tt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 732 21 90

Whatsapp 2:

0 (507) 732 21 90

Güzellik sektöründe başarılı olmak için müşterilerimizin memnuniyetine son derece özen göstermekteyiz. Gaziantep kuaför sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan firmamız Aktif Parlak Kuaför olarak bizler müşterilerimizin memnun kalacağı ve arzu ettikleri en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşletmemizde müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir ekipman ve ürünlerimiz bulunmaktadır. Firma olarak bizler müşterilerimizin kıymetini çok iyi anlamış olduğumuz için en yoğun günlerimizde bile hizmetlerimizin kalitesini düşürmeden sizlere en uygun şekilde sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Müşteri memnuniyetini son derece önemseyen firmamız müşterilerinin isteklerine göre bazı inisiyatifleri gösterebilmektedir. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamızda sizler de arzu ettiğiniz kuaför hizmetini sorunsuz bir şekilde görebileceksiniz. Saç bakımınızdan en güzel ve özel günleriniz için olan bakımlarınıza kadar her aşamada siz kıymetli müşterilerimize sorunsuz hizmet sunabilmek firmamız için bir görev haline gelmiştir.

Saç ve diğer bakım malzemelerinde firmamız en kaliteli ürün ve edevatı temin ederek müşterilerinin sağlıklarına da son derece özen göstermeyi ihmal etmemektedir. Bakımlı ve güzel bir hizmetin de ötesinde sağlıklı bir hayat geldiğinin son derece farkında olan firmamızda sizler de en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda elde edebileceksiniz. Değişen hayat şartları ve doğal olarak değişen müşteri ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmek sürekli gelişmeyi ve sürekli yenilikleri takip etmeyi gerektirmektedir. Sorumluluklarının bilincinde olan firmamızda arzu ettiğiniz hizmeti bulabileceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR