• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akif Usta Sürmene Bıçakçılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akif Akyurt-yunus Kalafat

Kesici aletler sanayi firması olarak meşhur sürmene bıçaklarını üreten firmamız onlarca tür bıçak çeşidiyle siz müşterilerimizin hizmetindedir. Her evin ve her işyerinin ihtiyacı olan hatta şahsi olarak da yanımızdan ayırmadığınız vazgeçilmeziniz olan bıçaklarınızı sizin için en kaliteli şekilde üretiyoruz. Ev, iş yeri, bahçe, orman ve av gibi hayatın her biriminde yanınızda olan bıçaklarınız elbette çok kaliteli ve kullanışlı olmak zorundadır. Bu zorunluluğun bilincinde olan firmamız kaliteden ödün vermeyecek şekilde müşteri memnuniyetini en üst seviyede hedeflemektedir.

Trabzon Akif Usta Sürmele Bıçakçılık firması olarak ürettiğimiz mutfakta kullanacağınız ekmek bıçağı ve cheff bıçağı, et kesmek için kullanacağınız kasap bıçağı ve av da kullanacağınız av bıçaklarını güvenle kullanabilirsiniz. Müşterinin güvenini kazanmayı başarının en birinci şartı olarak gören firmamız karşılıklı güvenin olmadığı ticarettin her iki taraf içinde hüsranla sonuçlanacağına inanmaktadır.

Özellikle el yapımı bıçak üretiminde müşterinin firmaya duyduğu güven çok önem arz etmektedir. Özel üretim bıçakların özel müşteriler tarafından kullanılacağının bilincinde olan firmamız bıçakların kullanım alanlarında hiçbir sorunla karşılaşılmaması için özel gayret göstermekte ve yılların verdiği tecrübe ile el ustalığını ortaya koymaktadır.

Sektörde önde gelen firmalar arasında olmanın ve marka haline gelmenin bilinciyle hareket eden firmamız siz müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için bıçak üretimindeki en sağlam ve güvenilir malzemeleri kullanmakta ve kalite kontrol sistemiyle de müşterilerinin güvenliğini sağlamak için her türlü tedbiri almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler