• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akıncılar İnşaat Ltd. Şti.

Adres :

Sağlık Mah. Yunus Emre Cad. No: 32 Çorlu / Tekirdağ Tekirdağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@akincilarinsaat.com
Akıncılar İnşaat Ltd. Şti. 2002 yılında beton kesme ve delme(Karot) İşlerini yapmak için Çorlu'da kuruldu. Sektöründeki açığı iyi değerlendirerek dört yıl içinde bölgesinde makina parkuru, memnun müşteri portföyü ve kullandığı teknoloji ile Karotçuluk Sektöründe ilk sıralara tırmanmıştır.

2006 Yılında Akıncılar İnşaat Karotta devrim yaratarak, kaliteli ve hızlı karot hizmetini uygun fiyatla müşterisine ve bu sayede bölgesinde sektörünün lideri haline gelmiştir. Akıncılar İnşaat Ltd. Şti. nin Sektöründeki duyulan ihtiyaçlara göre makine parkurunu genişletmektedir. 2007 yılı doğrultusunda makine parkuruna 1 adet 30 tonluk vinç dahil etmek üzere hizmet sektörünü genişletmiştir.

2008 yılı içerisinde 60 tonluk, 2010 yılı içersinde ise 40 tonluk vinçi, 2011 yılında 40 tonluk, 2012 yılında 30 tonluk 1 adet daha vinci makina parkurumuza ilave ederek siz değerli müşterilemizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız.

Bizim için Müşteri Memnuniyeti ve Güvenlilik ilkesi her zaman ön planda olup çalışmalarımızı hep bu yönde ilerletmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR