• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akkaşoğlu Züccaciye

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Emre Çulha

  • firma instagram

Denizli alışveriş sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz zücaciye kategorisine yöneliktir. Firmamızda elektrikli ev aletlerinden ev tekstiline, hediyelik eşyadan günlük kullanım malzemelerine kadar pek çok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Dinamik yapıda olan firmamız sürekli artan hacmi ve ürün yelpazesi ile sektörün lideri olmaya hazırlanıyor. En hızlı, kaliteli, ihtiyaçlara yönelik ve güvenilir ürünlerimiz ile müşterilerimizin yanında oluyoruz. Hizmetlerimizin tamamını müşterilerimizin taleplerine yönelik gerçekleştiriyoruz. Müşteri odaklı hizmet firmamız için son derece önemlidir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi olmadan başarıya ulaşacağımızı düşünmüyoruz. Trend ürünleri uygun fiyatlar ile karşınıza çıkarmak için sektörde ki yenilikleri ve gelişmeleri an ve an takip ediyoruz. Teknolojiden de fayda sağlayarak hızlı hizmeti kaliteye çeviriyoruz. Titizlikle sürdürdüğümüz analizler neticesinde müşterilerimize hitap edecek ürünleri belirliyor ve temin ediyoruz. Personel istihdamına yönelik çalışmalarımızla da ülkemize ekonomik açıdan katkı sağlıyoruz.

Firmamızda çalışmakta olan ekip arkadaşlarımızın tamamı üstün tecrübeye ve donanıma sahiptir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde doğru hizmeti karşınıza çıkartabiliyoruz. Sektörde ki rekabet ortamında lider çıkmayı başarıyoruz ülke genelinde de öncü olabilmek adına bütün çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli ürünlerimiz, hızlı hizmetlerimiz ve başarılı çalışmalarımız ile sizlerin yanında olmak istiyoruz. Firmamıza gelerek vaat ettiğimiz hizmet koşullarını inceleyebilir ve talepte bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve sipariş için telefon numaramızı arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

denizli merkez yemek takımı satışı, denizli merkez çeyizlik eşya satışı, denizli merkez mutfak eşyaları satışı, denizli merkez hediyelik ürünler satışı, denizli merkez güral porselen takımı, denizli merkez porselen yemek takımı,denizli merkez züccaciye ürünleri satışı,denizli merkez en yakın züccaciye,denizli yemek takımı satışı, denizli çeyizlik eşya satışı, denizli mutfak eşyaları satışı, denizli hediyelik ürünler satışı, denizli güral porselen takımı, denizli porselen yemek takımı,denizli züccaciye ürünleri satışı,denizli en yakın züccaciye,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR