• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksakal Tekel Market 2

Adres :

Gömme Mahallesi Uçarsu Caddesi No 32a Kaş Antalya Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aksakal

E-Posta Adresi :

maksakal07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 339 15 85

Aksakal Tekel Market 2 olarak;antalya kaş tulum peyniri satışı,antalya kaş kuruyemiş çeşitleri,antalya kaş şarküteri marketi,antalya kaş evlere alkol siparişi,antalya kaş evlere alkol servisi,antalya kaş en yakın tekel market,antalya kaş en yakın tekel bayi,antalya kaş alkol çeşitleri,antalya kaş 7/24 servis,antalya kaş gece açık tekel bayi,antalya kaş en yakın tekel büfe, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Aksakal Tekel Market 2en özel alkol çeşitlerini sizlere sunmak için özenle çalışmaya devam ediyor. Birbirinden farklı alkol çeşitlerini denemek istiyorsanız bizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her markaya ulaşacak ve çeşitlerimizi oldukça beğeneceksiniz. Tekel alışverişlerinizi artık rahatlıkla yapacaksınız. Sizler için her geçen gün çalışmalarımızı yenileyerek tüm tüketici kolaylıkları sunuyoruz.

Kaş evlere alkol servisi, AntalyaKaşalo alkol servisi, AntalyaKaş en yakın tekel bayi,AntalyaKaş tekel ürünleri satışı arıyorsanız doğru yerdesiniz. AntalyaKaş tekel marketi olarak kusursuz hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Adımızdan sıkça söz ettirerek akla ilk gelen tekel büfe olmayı başardık. Sizler de bizi tercih ederek çalışmalarımıza tanıklık edebilirsiniz. Alışverişin en güzel ve en pratiğini sizlere sunuyoruz. Alo paket servisimizden yararlanarak evinizden çıkmadan tekel ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız.
Evden çıkmadan alışveriş artık çok kolay... Online hizmetler sayesinde tüm isteklerinize ulaşacaksınız. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek isteklerinizi bildirebilirsiniz. Hızlı teslimata ve müşteri memnuniyetine gereken önemi vererek tekel hizmeti sunuyoruz. Vazgeçilmez Kaş tekel bayiniz olmaya hazırız. Aradığınız alkol çeşitlerini bulamıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Alkol ürünlerinin yanı sıra şarküteri , kuruyemiş, meze, su gibi isteklerinizi sipariş edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstediğiniz saatte bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığımız da bulunuyor. Karşılıklı güvene dayalı sunduğumuz kaliteli hizmetimizde geniş müşteri topluluğu için etik değerler doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR