• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akşehir Hidrolik Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi

firma adresi

Adres :

Seyran Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı 33184 Sokak No : 18 Konya » Akşehir
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Davraslı
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 603 09 08

  • firma instagram

Akşehir Hidrolik Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden sadece birisidir. Araçlarınızı kaliteli hizmetlerimizle daha da konforlu hale getiriyoruz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla sizlere kusursuz hizmet veriyoruz. Araçlarınızı daha konforlu bir halde kullanabilmeniz için sizleri servisimize bekliyoruz. Tüm marka ve modeldeki araçlarınızı daha güvenilir bir hale getiriyoruz.

Araçlarınızın elektrikli direksiyon sistemlerinin tamirini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Arıza tespit işlemlerini yaparak, test sürüşlerini gerçekleştirerek sorunun kaynağını buluyoruz. Sorunun önüne geçerek eski sağlıklı haline getiriyoruz. Hidrolik direksiyon tamirleri, direksiyon pompası tamirlerini ve bakımlarını da yapıyoruz. Arıza tespitlerini kısa sürede yaparak uzman dokunuşlarla eski sağlıklı hallerine kavuşturuyoruz. Araçlarınıza çok dikkatli bir şekilde davranarak zarar vermeden çalışıyoruz. Kaliteli malzeme ve ürünlerle hizmetlerimizi gerçekleştirerek sorunların tekrar yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Konya otomotiv alanında hizmet veren Akşehir Hidrolik Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi firmamızla müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz. Uygun fiyatlı seçeneklerimizle kaliteli hizmetin adresi oluyoruz. Farklı hizmet seçeneklerimizle geniş müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyoruz. Hidrolik direksiyon bakım ve tamiri, yağ kaçağı tespiti gibi işlemlerimiz verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır. Araçlarınızın ihtiyacı olan hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Bakımları yapılmış, arızaları tespit edilip giderilmiş, kontrolleri tamamlanmış araçlarınızla hem kendi güvenliğinizi hem de çevredekilerin güvenliğini sağlayacaksınız. Sorun çıkarmayan ve iyi bir sürüş keyfi sunan araçlarınızı içiniz rahat bir şekilde kullanacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR