• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aksoy Terapi Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emin Aksoy - Sergül Aksoy

  • firma fb

Aksoy Terapi Merkezi, Burdur Tefenni’de faaliyetlerine devam etmekte olup eğitimli, deneyimli ve titiz kadrosuyla siz kıymetli misafirlerimize hizmet vermektedir. Bütün personellerimiz bakanlık tarafından verilen mesleki yeterlilik kurslarında branş eğitimi almış ve ileri düzey masaj teknikleri konusunda donanım kazanmış kişilerdir.

Merkezimiz hijyen kurallarına sonun kadar dikkat etmekte, her gün mekanımızı anti bakteriyel ürünlerle dezenfekte ederek kullanıma sunmaktayız. Zengin ürün ve seçeneklerimizle vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirebilir, bütün stres ve yorgunluğunuzdan kurtulabilirsiniz. Merkezimizde çok çeşitli masaj ve Türk hamamı seçenekleri vardır. Dilediğinizden faydalanarak eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Hamam, sauna masaj salonu, manuel terapi hizmeti, boyun fıtığı tedavisi, kireçleme tedavisi, masaj yatağı, medikal masaj gibi onlarca farklı hizmet merkezimizde siz kıymetli misafirlerimizi bekliyor. Profesyonel ekibimiz eşliğinde bütün bu hizmetleri ve daha fazlasını alabilir, kendinizi bakımlı ve özel hissetmek için doğru tercihi yapabilirsiniz. Yenilikçi bir anlayışın hâkim olduğu merkezimizde en yeni teknolojiler ve en yeni uygulamalar sunulmakta, aynı zamanda geleneksel değerlerimize de sonuna kadar riayet edilmektedir.

Burdur hamam sauna ve masaj salonu olarak bölgemiz ve ülkemiz genelinde en geniş hizmeti, eş başarılı çözümleri uygulayan merkezimizde tüm dünyaya örnek olacak hizmetler sunulmaktadır. Başka işletmelerin yenilik diye saydıkları, merkezimizde yılardır uygulanan standart opsiyonlardır. Bu yüzden müşterilerimiz tarafından bölgenin en çok ilgi gören ve en çok önerilen hamam sauna masaj salonuyuz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar