• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktif Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersan Çiçen

Ankara otomotiv sektöründe biz sizlere, Aktif Oto Yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Araçlarınıza ve araçlarınızın temizliğine ne kadar önem gösterdiğinizi bildiğimiz için, sizleri bu sektördeki en iyi hizmetle buluşturmak istiyoruz. Hem mesleki bilgi ve birikimimizi geliştirmek için, hem de hedeflediğimiz konuma ulaşmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz.

Aktif Oto Yıkama olarak meslekteki başarımızı ve tercih edilirliğimizi öncelikle işini hakkıyla yapan personellerimize, daha sonra ise sizlerin bize olan güvenine borçluyuz. Güveninizi boşa çıkarmamak üzere elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba sarf ediyor ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Başarımızın bir diğer koşulu ise kullandığımız kaliteli malzemelerdir.

Her ihtiyacınıza cevap vermek için hizmet çeşitliliğimizi de oldukça yüksek tuttuk. Pasta cila, iç ve dış yıkama, oto kuaför, boya koruma, detaylı temizlik, far temizliği, motor yıkama ve sirkeli yıkama hizmetleri için, tereddüt dahi etmeden bizlere güvenebilirsiniz.

Otomobillerine değer veren tüm müşterilerimiz gibi sizlerde tercihinizi bizden yana kullanmalısınız. Henüz bizimle tanışmadıysanız, sizleri uygun fiyata kaliteli hizmet almaya davet ediyoruz. Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin Aktif Oto Yıkama’yı tercih edebilirsiniz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmanızı ve randevunuzu oluşturmanızı bekliyoruz.

Bugüne dek tercihlerini bizden yana kullanarak gelişimimize destek olan ve bizden daima övgüyle bahseden müşterilerimize teşekkürü borç biliriz Hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR