• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akyazı Otoban Yol Yardım

firma adresi

Adres :

- Sakarya » Akyazı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Suat Seçkin
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 181 16 86

  • firma fb
  • firma instagram

Oto yardım işletmemiz Akyazı Otonban Yol Yardım olarak, birmilyonnokta.com üzerinden yolda karşılaşabileceğiniz her türlü arıza, kaza veya çekme ihtiyacınız için hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktayız. Aracınızın yolda kaldığı anlarda, sizi güvende tutmak ve sorunları hızla çözmek için buradayız. Aracınızın nerede ve ne zaman arıza yapacağını kimse bilemez. Bu nedenle, 7 gün 24 saat hizmet veren bir oto yardım işletmesine sahip olmak büyük bir avantajdır. Acil yardım çağrılarınızı bekliyor ve hızla harekete geçiyoruz. Sakarya yol yardım sektöründe hizmet vermekte olan oto yardım ekibimiz, işleri konusunda uzman ve deneyimli profesyonellerden oluşur. Her türlü araç modeline ve arıza türüne hakimiz. Sizin ve aracınızın güvenliğini en üst düzeyde tutmak için gerekli beceriye ve ekipmana sahibiz.

Aracınızın taşınması gerektiğinde, güçlü ve güvenilir çekicilerimizle yardımcı oluyoruz. Kaza sonucu aracınız zarar gördüyse veya başka bir nedenle taşınması gerekiyorsa, bize güvenebilirsiniz. Lastik patlaması veya akü sorunları gibi küçük sorunlardan büyük arızalara kadar her türlü yardımı sağlıyoruz. Yolda sıkıştığınızda hızla yardımınıza ulaşıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliktir. Hızlı yanıtlar, profesyonel hizmet ve güler yüzlü personelimizle oto yardımında fark yaratıyoruz.

Sizin ve aracınızın yolda güvende kalması bizim önceliğimizdir. Her türlü oto yardım ihtiyacınız için bize ulaşın. Size profesyonel hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız ve yolculuğunuzu sorunsuz hale getirmek için buradayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR