• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alagöz Su

Adres :

Yeşilova Mah Kocatepe Sok N72 Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Kaya

E-Posta Adresi :

veyselkaya662@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 851 00 56

Whatsapp 2:

0 (546) 851 00 56

Alagöz Su olarak İstanbul hizmet sektöründe uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle fark yaratan firmamız, her geçen gün kalite anlayışından taviz vermeden, daha iyisini daha güzelini yerine getirmeye çalışmaktadır. İlk günden bu yana sürekli kendimizi yeniliyor, değişen ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde kendimizi geliştiriyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu değişiklikleri yakından takip ediyor, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayaklarından olan farklılığı, kaliteyi, dürüstlüğü ve hızlılığı hizmetlerimizde buluşturuyoruz. Ülkemizin en kaliteli, en güvenilir markalarının bayiliğini yaparak müşterilerimizi kalite ile buluşturuyoruz. Her biri taptaze, sağlıklı, hijyenik ürünlerimizi tüketime sunuyor, özlenen hizmet anlayışını ayaklarınıza getiriyoruz.

Firma olarak her zaman en kaliteli markaları ve ürünleri kullanarak sağladığımız güven duygusunun kalıcı olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek en doğru ürünlerle, en doğru zamanda çözüme kavuşturuyoruz. Bir marka yaratma hedefiyle çıktığımız yolda, kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen sucusu haline gelmiş bulunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve tam istenen şekilde karşılayarak marka değerimizden ödün vermiyoruz. İşlerimizi büyük bir şeffaflık içerisinde yürüterek ürünlerimiz konusunda bilgilendirme yapıyor, güvenilir bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz.

Her biri alanında uzman, denetimli ve gelişime açık kadromuzla çalışma performansımızı daha yukarılara çekiyor, Akasya su bayi, alo su siparişi, bardak su satışı, cam şişe su satışı, Hamidiye su bayi, damacana su siparişi ve daha fazlasını en uygun fiyatta yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR