• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ali Baba Halı Yıkama

firma adresi

Adres :

Yunusemre Mahallesi 1407 Sokak No : 45 İstanbul » Sultangazi
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Semih Kurt
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 675 34 75
firma wp

Whatsapp 2:

0 (541) 264 53 98
firma wp

Whatsapp 3:

0 (542) 487 92 04
firma wp

Whatsapp 4:

0 (546) 970 70 76
firma wp

Whatsapp 5:

0 (535) 975 64 11

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul ili Sultangazi ilçesinde hizmet veren Ali Baba Halı Yıkama isimli işletmemiz siz müşterilerine kaliteli, güvenilir ve tecrübeli bir hizmet vermekte ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak her zaman en son teknoloji olacak şekilde makinalar kullanmakta ve bu makinalar sayesinde halılarını ilk gün ki hallerine getirmekte ve bu işlemi yaparken halılarınıza asla zarar vermemekteyiz. İşletme olarak halı yıkama hizmeti karşısında her zaman piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları sizlere sunmakta ve sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasını sağlamaktayız. Ayrıca halılarınızı temizlerken kullandığımız deterjanlar her zaman en kaliteli olacak şekilde temin edilmekte ve sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız.

İşletme olarak fiziki açıdan geniş bir yapıya sahip olmamızdan dolayı birçok halıyı aynı anda yıkayabilmekte ve bu sayede hızlı bir hizmet sunmaktayız. Yıkatmak istediğiniz halılarınızı adresinizden teslim alarak işletmemize getirmekte ve orada temizleme işlemini sunmaktayız. Temizleme işlemi sonrasında kurutma işlemi yapmakta ve halıları paketleyerek tekrardan adresinize getirmekteyiz. İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşuyor olması da sunulan hizmetin kaliteli olmasını sağlayacak etkenlerin başında yer almaktadır.

Sizler de bu şekilde kaliteli, temiz ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız eğer İstanbul halı yıkama sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek istediğiniz kalitede ve temizlikte bir hizmet almaya olanak bulabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR