• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ali Usta Burma Kadayıf Ve Baklavaları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Tanrıverdi

İstanbul Pasta ve Pastane sektörünün öncüsü olarak işimizi yapmaya devam ederken sizlerin memnuniyetini her şeyin önünde tutuyor en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Ürün çeşitlerimiz ile göz doldurmaya devam ediyor, her zaman en iyi lezzeti ortaya koyma amacı ile çalışmayı sürdürüyoruz. Adımızdan sıklıkla söz ettiriyor, sunduğumuz lezzetlerin akıllarda kalması için en güzel tatlar ile karşınıza çıkıyoruz. Börekten şerbetli tatlı çeşitlerine, kahvaltılık sıcacık poğaçalardan enfes demleme çaylara kadar birçok farklı çeşitle hizmet vermeye devam ediyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin her isteğine cevap verebiliyor, her birinizi mutlu etmeyi başarıyoruz.

Gıda sektöründe en önem verilmesi gereken konunun temizlik olması gerektiğini bilerek hareket ediyor her zaman titiz davranıyoruz. Mutfaktan tezgâha, kullanılan tabaktan bardağa kadar her konuda ayrı bir hassasiyet göstererek hijyenik ortamlarda hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Kaliteye her zaman önem veriyor başlangıçtan son aşamaya kadar bunu sağlamak için çabalıyoruz. Buna malzeme seçiminden başlıyoruz. Lezzetlerimizi hazırlarken kullanacağımız ürünleri özenle seçiyor kaliteli ve sağlıklı olmaları hususuna ayrı bir özen gösteriyoruz. Hazırlama aşamasında da bu hassasiyeti sürdürerek nefis lezzetler sunabilme amacı ile en iyi ustalarla çalışıyor ekip arkadaşlarımızı da profesyonellerden seçmeye gayret ediyoruz.

Her zaman en lezzetli ve sağlıklı ürünlerimizi en uygun fiyattan sunmayı tercih ediyoruz. Sunum ve görselleri ile gözlere, lezzetleri ile midelere hitap eden ürünlerimizi tatmanız için hepinizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR