• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aliye Fişenk Müzikevi

Adres :

İslambey Mah. Mecidiye Sk. No: 1/3 A Arnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Odabaş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 578 58 59

Whatsapp 2:

0 (531) 578 58 59

Whatsapp 3:

0 (533) 650 34 75

Ruhunu dinlendirmenin yollarını arayan insanlara müzik ruhun doğasında vardır deyimimiz ile Aliye Fişenk Müzikevi olarak hizmet veriyoruz. Aslında sesini doğru kullanamayan ve sesinin kötü olduğunu zanneden, enstrüman çalamayacağını düşünen birçok insanı uzman eğitmen kadromuz ile hayallerine kavuşturuyor, kendi içinizdeki yeteneği keşfetmenize yardımcı oluyor, ruhunuza hoş bir ritim vermek adına ilerleme gösteriyoruz. Piyano, şan, bağlama, gitar, ney, keman, mey, erbane gibi birçok kültür ve millete ait farklı müzik aletlerinin eğitim kurslarını veriyor, içinizde sakladığınız duyuyu müzikal bilgi ve donanım ile kıvanç sahibi yapıyoruz. Eğitimlerinin yanı sıra enstrüman satışlarını da gerçekleştiren işletmemizde her türlü müzik aletine sahip olabilir bir an önce içinizde yaşadığınız hisleri dışarıya vurabilirsiniz.

Arnavutköy eğitim alanında en çok tercih edilen müzik kursu veren öncü kurum olarak bünyemizdeki atölyemizde gitar, bağlama gibi çalgılarınızın tamir, tel değişimi, onarımı ve tadilat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kurumumuzun misyonu kültür sahibi ve sanatla bağdaşık bireyler yetiştirmektir. Sanat bazında yetişmenin yaşa bağlı olmadığını savunan bizler her yaştan insana eğitim veriyor Türk ve dünya müziğiyle sizleri tanıştırıyoruz. Müziğe karşı ilgi sahibi herkese müzikal her alanda eğitim vererek, sizleri profesyonel anlamda yönlendiriyoruz. Yeterli ekipman ve oluşturduğumuz özel sınıflarda çalgılara hâkim eğitmenlerimiz sizlerle ilgi içerisinde eğitimlerini sürdürüyor. Geniş repertuvar bilgi ve donanımımız ile de güzel sanatlar alanına ustalıkla öğrenci yetiştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR