• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Alkari Kalıp

firma adresi

Adres :

2.cadde Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Tekirdağ » Çerkezköy
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammed Alkari & Valit Alkari & İbrahim Alkari
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (531) 298 70 19
firma wp

Whatsapp 2:

0 (534) 913 38 05

  • firma instagram

Tekirdağ Çerkezköy’de faaliyet gösteren Alkari Kalıp isimli firmamız kalitesiyle büyümeye devam ediyor. Kalite önceliğimiz, verdiğimiz hizmetin güvenilirliği ve devamı amacımızdır.7/24 bizlere ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tekirdağ kalıp sektöründe verdiğimiz hizmetlerle ön plana çıkan şirketimizi büyütmeye devam ediyoruz. Enjeksiyon kalıp, alüminyum kalıp, plastik vb. alanlarda hizmetlerimiz vardır. Kaliteli kalıplarımıza bakmadan, bizden fiyat almadan karar vermeyiniz. İnşaattan plastik sanayiye kadar farklı alanlarda hizmet veren firmamızın kalitesine aldığınız hizmetten sonra karar veriniz. Alanında eğitimli çalışanlarımız ile kalitemizi her geçen gün artırarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Gerek istihdam olanaklarını artırmak gerekse farklı alanlardaki hizmet sektörlerine ürünlerimizin satışını yapmak bizlerin mutluluğunun başında yer almaktadır. Misyonumuz ve vizyonumuz hep kaliteli ve güvenilir alışverişin devamını sağlayarak süreklilik sağlamaktır. Sorunsuz iletişim kurarak personellerimizle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerimizi hem kalite hem de ekonomik olarak herkesin ulaşabileceği seviyede sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Daha rahat ve hijyenik, uzun ömürlü kalıplarımızla sizlerin yanında yer almaya devam edeceğiz. Hep birlikte üretime devam ediyoruz. Yapabileceğimizin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız işi önemsiyor, müşterilerimizin fikir ve eleştirilerine önem veriyoruz. Emin ve güçlü adımlarla ilerleyen şirketimizi daha da kaliteli hale getirmek için çalışan arkadaşlarımız ve siz değerli müşterilerimizle el ele vererek büyümeye devam ediyoruz. İstekleriniz, görüşleriniz bizim için değerli. Sağladığımız istihdam sayısını da artırarak ekonomik olarak da bölge halkımıza destek vermek istiyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR