• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Almila Oyun Evi

firma adresi

Adres :

Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Caddesi No: 112 Kat: 2 Ofis: 27 (zentra İş Merkezi) İstanbul » Çekmeköy
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sema Özer Polat- İlknur Arat
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 871 58 61

  • firma instagram

Almila oyun evi, eğitim sektöründe adından sıkça söz ettiren başarılara imza atmıştır. Çekmeköy saatlik oyun grubu fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oyun evimiz kaliteli hizmet için yenilikçi ve sürdürülebilir bakış açısıyla çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine gereken özeni göstererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beğeni ve şikayetlerinizi bize bildirebilir ve geri dönüş sağlayabilirsiniz.

İstanbul oyun evi en çok tercih edilen oyun evlerinden biri olmayı başardı. Toddler oyun grubu, ebeveyn katılımsız oyun evi, Montessori oyun grubu, Çekmeköy oyun grubu, yaz okulu arayanların vazgeçilmez adresiyiz. Serbest oyun alanımızda istediğiniz gibi anne çocuk etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Saatlik oyun grubu ekiplerimiz hizmetinizde olmaktadır.

Çocuklar hem öğrenecek hem de eğlenecek! Birbirinden farklı ve renkli oyun çeşitlerimiz çocuklarınızın kaliteli zaman geçirmesi için bulunuyor. Hayal güçlerini zenginleştiren, motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olan oyun çeşitlerimizi oldukça beğeneceksiniz. Oyun evimizde sağlığa zararlı madde içeren ürünler bulunmamaktadır. Farklılıklara saygı, toplumsal cinsiyet eşitliği, bilim gibi birçok farklı konuda olan etkinliklerimiz sayesinde çocuklarınız verimli saatler geçirecek.

Çocukların oyun evinde kaldığı sürede eğlenmesi ve öğrenmesi için özenle çalışmaya devam ediyoruz. Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla oyun evimize getirebilirsiniz. Yaş gruplarına uygun eğitim ve oyunlarımızla düzenli vakit geçirme programları belirledik. Sizler de bize ulaşarak yükünüzü hafifletebilirsiniz. Çocuklar için özenle seçilmiş eğlenceli faaliyetlerimiz her gün hizmetinizdedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR