• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alp Oto Kurtarma

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Çahan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 342 11 10

Whatsapp 2:

0 (535) 313 79 45

Bursa oto kurtarma işletmesi olarak siz müşterilerimize Bursa ili Nilüfer ilçesinde hizmet vermekte ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktayız. Sizlere arızalanma ve çamura, kara saplanma sebeplerinden dolayı yolda kalan otomobillerinizi kurtarma hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet çok önemli bir noktada yer almaktadır. Bu önemden dolayı da kaliteli, hızlı ve profesyonel bir şekilde sunulması gerekmektedir. Sizler yolda kaldığınız zaman işletmemize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Bizlere attığınız konumlara navigasyon sistemlerimiz sayesinde en kısa süre içerisinde ulaşmaktayız. Tecrübeli şoförlerimiz ve kaliteli çekici araçlarımız ile sizlere sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet sunmakta ve içerisinde bulunduğunuz olumsuz durumdan sizleri kurtarmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız çekici araçlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve verilen hizmetin kalitesini en üst seviyelere çıkarmaktayız. Çekici araçlarımızın sunulan hizmet özelinde en önemli parçası olan halatların düzenli olarak değişimlerini yapmaktayız. Bu halatlar ağır olan araçlarınızı çekeceği için son derece kaliteli ve bakımlı olması gerekmektedir. Bu halatlar yardımı ile sorunsuz bir şekilde araçlarınızı çekicilerimizi yüklemekte ve tecrübeli şoförlerimiz yardımı ile istediğiniz adreslere hızlı ve sorunsuz bir şekilde götürmekteyiz.

Sizler de bu şekilde olumsuz bir durum ile karşı karşıya kalırsanız eğer Bursa oto kurtarma sektöründe hizmet veren işletmemize ulaşarak kaliteli, tecrübeli, hızlı ve sorunsuz bir hizmet alarak içerisinde bulunduğunuz durumdan kendinizi kurtarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR