• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Altınbaş Auto Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yasin Karakuş

  • firma fb

Altınbaş Auto Oto Kurtarma işletmesi olarak Mersin ilinin Erdemli ilçesinde hizmet vermekte aynı zamanda birmilyonnokta.com üyesi olmaktayız. Sizleri ülkenin her yerinden, her noktasından ve günün her saatinde 7/24 olarak ivedi bir şekilde hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimizin araçları ile içine düştükleri sorunlar karşısında sizlere büyük yardım sağlamaktayız. Bizlere ulaştığınız zaman itibaren en kısa süre içerisinde bizlere iletmiş oldunuz konuma en kısa sürede gelmekte ve sizlere yardımcı olarak istediğiniz tamirhaneye ve adrese ulaşımını sağlamaktayız. Bu hizmet insanlar için çok önemli bir noktada olan hizmettir.

Yaptığınız kazalar sonrasında, araç arızalanmaları sonrasında ve çamura, kara sağlanmalar sonrasında bize ulaştığınız zaman deneyimli çalışanlarımız ve son teknoloji olan ekipmanlarımız ile sizlere yardım sağlamaktayız. Ayrıca sürekli işletmemizde bekleyen ek destekler sayesinde zorlandığımız durumlar da ek ücret talep etmeden hemen destek isteyerek birden fazla çalışan ve çekici yardımıyla sizleri içerisinde olduğunuz sıkıntıdan kesinlikle kurtarmaktayız. Sizler de araçlarınız ile sorun yaşadığınız zaman telefon ile bizlere ulaştığınız da sizleri hiç bekletmeden çok kısa bir süre içerisinde yardıma gelmekteyiz.

Bu hizmeti verirken araçlarınızın güvenliği tamamen bizlere ait olmakla beraber oluşabilecek zararlar tarafımızca tamamen karşılanmaktadır. Mersin oto kurtarma sektöründe hizmet ver işletmeler arasında her zaman en hızlı ve en kaliteli işletme olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Sizlerin de yardıma ihtiyacı olursa mutlaka bizi arayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR