• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınbilek Hukuk Bürosu

Adres :

Çiftlik Mah. Cumhuriyet Caddesi Hasköy Sokak No: 6 Çavuşbaşı-beykoz/ İstanbul İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Altınbilek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

altinbilekhukukburosu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 603 38 70

Whatsapp 2:

0 (543) 603 38 70

Ofisimiz, uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında son derece olumlu sonuçlar alarak bu alanda da güvenilir bir büro olarak öne çıkmaktadır

Avukat Hatice ALTINBİLEK; çalışma hayatına başladığı 2012 yılından bugüne dek hukuki ihtilafların çözümünde butik ve müvekkil bazlı avukatlık hizmeti vermeyi kendine görev edinmiştir.

Hukuk; adeta bir derya deniz gibidir.Ve müvekkillerimize layıkı ile hizmet verebilmek için; haklarını en iyi şekilde savunabilmek, gelişmeleri, değişiklikleri kusursuz şekilde takip edebilmek için kendimize sınırlı şekilde çalışma alanları belirledik ve ÇALIŞMA ALANLARIMIZ DIŞINDA DAVA KABUL ETMEMEKTEYİZ.

Avukat Hatice ALTINBİLEK , ilk olarak 2012 yılında; uluslararası siyasi ve diplomatik ilişkiler kapsamında hukuki sorumluluk bazında Türkiye’nin en prestijli hukuk ofisinde çalışmaya başlamıştır. Bu doğrultuda Türkiye’nin önde gelen avukatlık ortaklıklarında uzun yıllar uyuşmazlıkların çözümünde başarı ile yer almıştır.

İş hayatı boyunca analitik düşünme, gözlem ve deneyimleri sonucunda; çalışma hayatına ilişkin eksiklikleri, sorunları çok iyi şekilde analiz etmiştir. Bu nedenle bir hukuk bürosundan ziyade müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde anlatıp, onları koruyacak, sürekli gelişmeleri takip edeceği bir avukatlık anlayışı ile 2016 yılından itibaren Beykoz/ İstanbul’da bulunan ofisinde bağımsız olarak müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR