• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınordu Futbol Okulu Gaziemir

Adres :

Gaziemir Merkez: Melekoğlu Spor Tesisleri 9 Eylül Mahallesi 308 Sokak Şehit Ferit Yaşarlar Parkı Gaziemir İzmir -- Gaziemir Rota Koleji: Refik Cesur Cad. No: 32 Gaziemir İzmir İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Süzgün

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 765 40 72

Altınordu Futbol Okulu Gaziemir ekibi olarak çocuklarınızın küçük yaştan itibaren spora aşina olması adına, kendilerini tanıması adına, daha sağlıklı bir yaşamı yakalayabilmeleri adına birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere hizmet veriyor ve bu alanda ki yetilerinin gelişmesini sağlayarak geleceğe daha emin adımlarla yürümelerini en istikrarlı bir şekilde sağlıyoruz. Bununla beraber bu spor dalında çocuklarınızın algılarını da geliştirmiş oluyoruz aslında. Çünkü topun kontrolünü sağlayarak etrafında ki sistemi fark ederek ilerlemesi ve planlı bir şekilde oynaması buna yardımcı oluyor.

İzmir spor alanında verilen bu hizmet çocuklarınıza ileri de büyük bir maddi katkı da sağlayabilir. Bunu iş haline de dönüştürebilir ve o şekilde ilerleyebilir. Onun için yardım almanız gerekiyor ve erkenden bu çalışmalara başlanılması gerekiyor. Bu şekilde çocuğunuzun kendine güveni geliyor ve hayata daha da özgüvenli bakmayı öğrenerek kendi kararlarını kendisi vermeyi daha iyi kavrıyor.

Takım halinde oynanan bu oyun çocuğunuzun toplum içerisinde organize olma durumuna oldukça katkı sağlıyor. Sosyalleşmesini ve topluma kendini kabullendirmesini sağlıyor. Her noktada arkadaşlarıyla iletişim halinde oluyor ve o şekilde oynanıyor. Bu gibi artılar her zaman fayda sağlayan bir unsur olarak göze çarpıyor ve biz de bu konuda oldukça yetkin bir konumda olduğumuz için sağlanan faydanın daha da fazlasını sunmaya çalışarak üstüne her daim koyup ilerliyoruz. Koşmak her zaman sağlığı getirir ve buna dahil olmamız gerekir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR