• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altunel Oto Yıkama Kuaför Ramiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramiz Altunel

Oto boyama ve kuruma uygulamaları, otopark hizmetleri, iç dış detaylı temizlik ve oto yıkama hizmetlerinde yeni adresiniz olduğumuzu iddia ediyoruz. Hizmet standartlarımızı ve hizmet sınırlarımızı sürekli arttırarak sizler için kaliteli hizmetin öncülüğünü yapmaktayız. Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerin kalitesini günden güne arttırmaktayız. Günümüzde otomobillerin hayatımızda ne kadar yer tuttuğunu göz önünde bulundurduğumuzda otomobillerinize yaptırmanız gereken bakımın ve yenilemenin ne kadar da gerekli olduğu ortaya çıkmaktadır. İstanbul otomotiv sektöründe sizlerin yeni adresiniz olduk.

Firma olarak bizler her geçen gün daha yenilikçi daha sevilen ve daha çok tercih edilen bir firma olarak büyümeye devam ediyoruz. Firmamız elde ettiği bu başarısını öncelikle özverili çalışan ve personeline daha sonra da desteğini esirgemeyen müşterilerine borcudur.

Büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürerek bu zamanlara ulaşmış bulunuyoruz. Ancak ulaştığımız başarıları yeterli görmekle kalmamaktayız ve sürekli olarak kendimizi daha ileri seviyelere taşımaktayız. Bu sayede firma olarak müşterilerimizin karşısına sürekli olarak kendisini yenileyen ve yeni ürünlerle çıkan bir firma özelliğimizi korumuş bulunuyoruz. Bu gelişmelerimiz sayesinde de firmalarımız bizlerden memnun kalmaya ve bizleri tercih etmeye devam etmiş bulunuyorlar.

Sürekli yenilenme ve gelişme prensiplerinin olmazsa olmazlarımız arasında yer alan bir ilkemiz olduğu rahatlıkla söyleyebiliyoruz çünkü günümüzde yenilik olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Sizler de yenilikçi ve kalitenin öncüsü olan firmamızla tanışmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler