• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alumer İşitme Cihazları

Adres :

Merkez Mahallesi Çukur Çeşme Caddesi No: 27/b İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Alusay Sava

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 815 27 41

Whatsapp 2:

0 (545) 549 26 04

İstanbul Gaziosmanpaşa’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Alumer İşitme Cihazları sağlığına değer verenlerin vazgeçilmezidir. Sağlık en büyük zenginlik olup bu zenginliğin daha fazla yaşanması adına tıpta, medikalde sürekli gelişmeler olmaktadır.

Sağlığın en önemli alanlarından birisi işitme, yani kulakla alakalıdır. Pek çok kişi işitme sorunları yaşamakta, kimi zaman doğuştan kimi zaman sonradan işitme sorunları olabilmektedir. Günümüzde medikal alanda meydana gelen gelişmeler işitme kaybı olanların bir seviyeye kadar duyabilmelerine imkân vermekte, dünyanın en güzel seslerini zihinlerle buluşturabilmektedir.

İstanbul sağlık sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler işitme cihazları satışı alanında ilk günden bu yana profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyoruz. Buna göre işitme cihazları sektörünün en iyi markalarıyla çalışıyor, bu markaların en yeni ve en çok tercih edilen işitme cihazlarına en kolay şekilde ulaşabilme fırsatı sağlıyoruz. Her zaman dünyanın en iyi markalarıyla çalışıyor, verdiğiniz paranın tam karşılığını alabilmenize ve dünya standartlarında hizmet bulabilmenize yardımcı oluyoruz.

Firma olarak her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, işitme sistemleri teknolojisini yakından takip eden, özverili ve çözüm odaklı bir kadroya sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en kolay biçimde ulaşabilmenize yardımcı oluyoruz. Signia, Philips, Oticon, Unitron, Phonak gibi markaların en iyi ürünlerini en iyi fiyatlarla karşınıza çıkarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR