• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alya Baby Spa Ankara ( Eryaman Baby Spa Merkezi )

Adres :

Altay Mahallesi Ayaş Yolu Bulvarı Ata Yıldız Platinum No: 212/ 15 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Dağdeviren - Melek Sevil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 909 02 09

Whatsapp 2:

0 (541) 248 25 92

En değerlileriniz olan yavrularınızın, küçük yaştan başlayarak sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaya çalışan Alya Baby Spa Ankara ( Eryaman Baby Spa Merkezi ) firmamız, birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Her anne ve baba için çocukları en değerli varlıklarıdır. Bu yüzden çocuklarının sağlıklı bir yaşam sürmeleri için ellerinden geleni her şeyi yapmaktadır. Çocuk doktorları, çocukların bebeklik döneminden başlayarak belli başlı aktiviteler yapmasının sağlıklı bir yaşam sürdürmelerinde katkısı olduğunu belirtmektedir. Bizler de Alya Baby Spa Ankara ( Eryaman Baby Spa Merkezi ) olarak, çocuklarının sağlığını korumada hassasiyet gözeten anne ve babalara yardımcı olmak amacıyla çeşitli aktiviteler yapmaktayız.

Bizler, Ankara sağlık alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir özveriyle hizmet veren personellerle çalışmaktayız. Merkezimiz bünyesinde;

Bebek suda dans aktivitesi, Baby spa merkezi, Kırk uçurma banyosu, Bebek masajı gibi sağlığa katkısı olan birçok faydalı hizmeti, temizlik ve hijyen kurallarını gözeterek profesyonelce vermekteyiz.

Spa merkezi olarak amacımız, çocuklarınızın sağlığına katkı sağlayarak, mutlu ve huzurlu çocukların yetişmesine destek olmaktır.

Bilindiği üzere bebekler 9 ay boyunca anne karnında su içinde yaşamaktadır. Bu yüzden su onların yabancılık çekiği bir yer değildir. Tam tersine onlara anne karnındaki güvenli alanı anımsattığı için huzur vermektedir. Sizlerde çocuklarınızın sağlına daha bebek yaştayken katkı sağlayarak mutlu çocuklar yetiştirmek istiyorsanız, merkezimize uğrayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

https://www.facebook.com/alyababyspa_ankara-107304041811881

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR