• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alya Baby Spa Niğde

Adres :

Selçuk Mahallesi Ethem Onbaşı Caddesi Özka Yapı Gökmen Plaza Kat: 3 D: 5 Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Şimşek

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 366 03 51

Alya Baby Spa Niğde Merkezimiz bebeklerinizin özel gün kutlamalarında bizlere hemen ulaşabilmeniz için artık birmilyonnokta.com üyesi. Son yıllarda daha çok artış gösteren, aileler tarafından heyecanla gerçekleştirilen, bebekleriniz için yapılan eğlenceli ve sağlıklı aktiviteleri merkezimizde yapmaktayız. İstediğiniz konseptte hazırlanan bu aktivitelere sevdiklerinizi davet ederek özel anlarınızın mutluluğunu yaşamanızı istiyoruz. Bebeklerin fiziksel veya gaz problemleri olabilmektedir. Tedavi amaçlı merkezlerimizdeki masajlar ile onların rahatlamasını ve gevşemelerini sağlayabilirsiniz.

Niğde sağlık merkezleri içerisinde sevimli bebeklerimizin kırk uçurma, diş buğdayı ve diğer özel günleri kutlanmaktadır. Onlar için hazırlanan özel havuzda belirlenen konsepte uygun eğlenceli bir deneyim sizleri bekliyor. Uzmanlarımız tarafından rahatlatıcı ve sağlıklarını arttırıcı keyifli masajlar miniklerimizi beklemektedir. Kullandığımız masaj ve spa ürünleri onların hassas ciltlerine uygun özelliktedir. Prens ve prenseslerimiz için her detayı özenle takip edip uyguluyoruz. Doktor raporları verilen tedaviler vb. bilgiler titizlikle incelenip masaj sistemleri planlanıyor. 0-10 aylık bebeklerimiz yüzerek de eklem ve kas sistemlerini daha aktif kullanmaya başlıyor.

Yaptığımız sağlık uygulamaları hem onlara iyi gelecek hem de bebekliklerinden kalan harika bir anıyı ömür boyu gülümseyerek fotoğraflardan görebilecekler. Merkezimiz sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu standartlardadır. Ailelerimizin gösterdiği önemin karşılığını bebek sağlığında uzman personellerimizle yerine getiriyoruz. Siz kıymetli ailelerimizi ve en değerli varlıklarınız bebeklerinizi spa merkezimize davet ediyoruz. İletişim bilgilerimizin tamamına site üzerinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR