• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Amasya Sim El Şifa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif İkan

Amasya danışmanlık sektöründe yaptığımız sağlık çalışmaları ile siz değerli müşterilerimizin hayatına sağlık kazandırıyoruz. Uzun yıllardan bu yana gelen pek çok sağlık yöntemi ile profesyonel ekibimizle birlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sizlerin sağlığını korumayı ön planda tutarak çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde sizlere daha sağlıklı yarınlar vadediyoruz. Bugüne kadar pek çok insanın hayatına güzellik katmamız sayesinde güvenlerini kazandık. Bu güveni daima koruyacağız ve sektörde en güvenilir, en sağlıklı ve en kaliteli yaşamı sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Hacamat tedavisi, nefes terapi seansları, alfa biyoenerji çalışmaları, kupa terapi, refleksolojik masaj, yaşam koçluğu ve şifa seansları profesyonel ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle gerçekleşmektedir. Siz değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerekli çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde ilerletiyoruz. Aldığımız eğitimlerle ve uzun yıllar kazandığımız tecrübelerle sizlere en güvenilir ve en sağlıklı çalışmalarımızı sunuyoruz.

Sağlık alanında değişen ve gelişen tedavi yöntemlerini yakından takip ediyoruz. Ekibimizle birlikte gerekli eğitimleri alarak kendimizi ve hizmetimizi iyileştirmeye devam ederek siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve kesin çözümlü sonuçlar verecek çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini korumak ve sektörde en iyi hizmetleri vermek adına güler yüzlü, samimi, güvenilir, çalışkan, azimli, yeniliğe ve gelişime açık, disiplinli ve saygılı ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR