• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Amg Fight Club

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melih Gültekin

Bireylerimizi küçük yaştan itibaren olumlu alışkanlıklar edinmeleri için yetiştirmeye çalışıyoruz. Bugünün küçükleri yarının gençleri olacağından yatırımımızı bu yönde yapmaktan gurur duyarız. Düzce Fight Club ailesi olarak sizlerin de desteğiyle daha da büyüyoruz. Sizlerin güveni ve memnuniyetini kazanmak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bugüne kadar yediden yetmişe hizmet vermeye gayret ediyoruz. Her yaş grubuna hitap ediyoruz.

Bünyemizde savunma sporları da dahil olmak üzere pek çok spor çeşidinin aktif eğitimleri sağlanmaktadır. Alanında ün salmış antrenörlerimizle en iyi eğitimlerden geçerek sizleri turnuvalara da hazırlıyoruz. Başarının tadına varınca ondan vazgeçmek zordur. Bizim kulübümüzde defalarca bunu tadacaksınız.

Spor yapmak ya da bir spor dalıyla ilgilenmek bireyleri yalnızca fiziksel anlamda geliştirmez. Disiplinli olma, sorumluluk alabilme, ekip çalışmasına ayak uydurma, yüksek iletişim beceri kazanımları gibi daha pek çok özelliği bireylere kazandırır. Sizlere sağladığımız eğitimlerle ilgili daha detaylı bilgi için şimdilik sadece Düzce merkez de olan salonlarımızı ziyarete gelebilirsiniz. Web adreslerimizde gerekli adres ve iletişim bilgileri mevcuttur. Amacımız bireyleri hayata kazandırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutacak alanlara yöneltmektir. Burada hepimiz bir aileyiz ve siz de çocuklarınızı bizlere gözü kapalı emanet edebilirsiniz.

Hedefimiz, kalitemizi Türkiye’nin dört bir yanına tanıtabilmektir. Daha fazla bireye ulaştığımız taktirde mutlu olacağız. Zamanın getirdiği yeniliklere açık şekilde eğitimlerimizi veriyoruz. Kendimizi sürekli güncelliyoruz. Sizlerle tanışacağımız günü iple çekiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR