• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anahtarcı Fatih

Adres :

Hamit Abat Mah. 219. 11.c Çine Aydın Aydın » Çine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Bağdatlı

E-Posta Adresi :

fatihbagdatli@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 626 62 22

Whatsapp 2:

0 (532) 626 62 22

Ne zaman ne olacağı bilinmeyen durumlarda kapıda kalabilir, açmanız gereken kilitlerin anahtarlarını kaybedebilir ya da anahtarlarınızı değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Tüm bu zor durumlarda ihtiyaç duyacağınız en etkin ve hızlı isimlerden biri olduğumuzun bilincinde olarak büyük bir disiplinle çalışıyoruz. Bir telefonla anında yanınızda olup sorunlarınızı çözmek için uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz.

İhtiyacınız olduğu her anda 7/24 çilingir hizmetimiz sayesinde hiçbir zaman zor durumda kalmayacaksınız. Profesyonel bir şekilde çalışma hayatımıza devam edip her zaman kaliteli servis sunuyoruz. Aydın anahtar ve çilingir alanında verdiğimiz üstün hizmet sayesinde en çık tercih edilen yerlerden biriyiz. Saat kaç olursa olsun sizleri zor durumdan kurtarmak adına azim ve fedakarlıkla çalışıyoruz. Bu çalışmamızın karşılığını, sizlerin memnuniyeti ve teşekkürleri sayesinde alıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız sayesinde sizlerin bizden memnun kalmanız bizim için son derece önemli. Bu yüzden tecrübemizin de bize verdiği güçle her zaman daha iyi olmak için kendimize güveniyoruz.

Üstün hizmet anlayışımızı ve gelen olumlu yorumları devam ettirmek önde gelen amacımız olmuştur. Yıllar içinde sabırlı ve disiplinli çalışma şeklimiz sayesinde daha da büyümek ise her zaman hedefimiz olmuştur. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için sürekli büyük bir fedakarlıkla çalışmaya devam ediyoruz. Gün geçtikçe tecrübelerimize tecrübe katarak daha da gelişiyoruz. Bu gelişme sayesinde çağa ayak uydurarak ilerlemeye hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR