• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anemon Kuru Temizleme

Adres :

Yeşilyurt Mahallesi İboosman Caddesi 70162 Sokak No: 4/b Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kurt - Ali Kurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

memet1503@iclould.com

Whatsapp 1:

0 (534) 780 93 67

Whatsapp 2:

0 (534) 780 93 67

Whatsapp 3:

0 (541) 710 15 41

Firmaya Mesaj Gönder

Anemon Kuru Temizleme

Bir vizyon sahibi olmak güçlü olarak ayakta kalmanın en önemli şartıdır. Bizlerde Anemon Kuru Temizleme firması olarak Adana şehrinde kalmanın verdiği avantajları kullanarak çağın gereklerine ayak uyduruyor ve internet ve teknoloji akımını es geçmiyoruz. Teknoloji ve internetin öneminin ne kadar büyük olduğunu biliyor ve ona göre kendimizi geliştiriyoruz. Gelişmeyen ölür mantığını bildiğimiz için ileri görüşlü olmak için çaba sarf ediyor ve sizlerin memnuniyeti için çaba sarf ediyoruz. Yalancılıktan uzak ve hızlı hizmet sunma yeteneğimiz ile sizlerin memnuniyetini kendimizden önce tutuyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR