• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ang Temizlik Ataşehir

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zafer Angi

reklam logosu
  • firma instagram

Ang Temizlik Ataşehir olarak; mobilya ve iç dekorasyon yıkama, temizleme ve kurutma konusunda sektöründe lider ve önder firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul Ataşehir’de yüksek kaliteli bir şekilde hizmet veren mobilya ve halı yıkama firmamız, hijyenik temizleme ve uygun fiyatları tek çatı altında sizlere sunmaya devam ediyor. Uzun süredir siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, uzman ve bir o kadar da alanında tecrübeli kadrosuyla işini en kaliteli şekilde yapmaya devam ediyor. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve hizmet aşamasındaki titizliğimizle diğer markaların arasından öne çıkan temizlik firmamız, sizlere güvenilirlik ve yüksek kalite hissiyatını başarılı bir şekilde vermeye gayret ediyor. Sürekli kendini geliştiren ve modern çağa ayak uyduran çalışan temizlik ekibimizle tempolu bir şekilde işlerimizi hallediyor ve kendimizi sürekli olarak yenilemeye devam ediyoruz.

Halı yıkama ve mobilya temizleme konusunda tecrübeli ve evinize kadar gelen yıkama ekibimizle pek çok mobilya temizleme faaliyetlerini sizler için yapıyoruz. Koltuk kanepe yıkama ve halı yıkama ve kurutma gibi birçok hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin uğrak yeri olmaya devam ediyoruz.

Ang Temizlik Ataşehir, genç ve azimli çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleriyle evlerinize kadar gelerek çeşitli mobilya ve halı yıkama işlemlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyor. İstanbul Ataşehir Mobilya ve Halı Yıkama şubemizde saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR