• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Angel Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emina Gülşen

reklam logosu
  • firma instagram

Antalya güzellik salonumuz, günümüz teknolojilerle donatılmış, saç, makyaj, cilt bakımı, manikür pedikür, ayrıca lazer epilasyon gibi birçok hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesiyle güven tazelemekte büyüme yolunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Ne istediğini ve ne yaptığını bilen, müşteriye sağlam duruş sergileyen personellerimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini dinleyen ve anlayan, müşterilerimizle ayrı bir bağ kurabilen prezantabl personel seçimiyle müşteri odaklı çalışma prensibi sergilemekteyiz.

Ayrıca sadece iletişim değil, bilgi ve beceride de bir o kadar başarı yakalayan çalışanlarımızın olması firmamızın yüzünü ağartmaktadır. Gerek cihaz seçimi gerekse kullanımı, alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır. Bununla birlikte cihazların ve kullanılan araç gereçlerin periyodik bakımının, temizliğinin takibi işlemi de ilgili personel tarafından büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Çalışmalarımız öncesi müşterilerimizle işlem planlaması yapılır bu plana sadık kalarak çalışmalar yürütülür. Belirlenmiş olan süre içerisinde müşterimize hizmet verilir aynı şekilde belirtilen süre de elzem bir durum olmadığı sürece işlem tamamlanır.

Müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilme adına personellerimiz ve yönetim olarak sürekli güncel eğitimler alınmakta ve bu eğitimler doğrultusunda çalışma planlarımız şekillenmektedir. Son olarak saç tasarımı, tesettür ve birçok geliştirilebilir alanlarda araştırma ve geliştirme çalışmalarını da ayrı koldan sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin hayal ettikleri tasarımı çıkarabilmek ve en basit olarak gördüğümüz bir saç kesiminde bile en çok sorun yaşanan saç kısaltma sorunsalına dahi farklı bakış açısıyla bakılmaktadır. Müşterilerimizin isteklerinin tam anlamıyla yerine getirilmesine maksimum özen gösterilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR