• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Angel Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Gider

Angel Oto Kuaför isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesine üye olarak hizmetlerine devam etmektedir. Rastgele gittiğiniz oto yıkama istasyonlarında, aracınızı ne ile yıkadığını bilmezsiniz. Aracınıza uyumlu olmayan temizlik ürünleriyle temizlenirse, aracınızda büyük hasarlara neden olabilir. Firma olarak müşterilerimizi bu konuda uyarıyor, temizlik ekipman içeriklerimizi açıklıyoruz.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde her gün yeni bir başarılı işe imza atmaktayız. Araçlarınıza, kendi araçlarımız gibi özenle yaklaşıyoruz. Bursa otomotiv sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Detaylı yıkama hizmetimiz sayesinde aracınızı tamamen tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Seramik kaplama gibi boya koruma işlevine sahip uygulamalar, profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Otomobil yıkama sektöründe en şikayetçi olunan şeylerin başında, fırçaların araçlara zarar vermesi konusu gündeme gelir. Bu gibi durumlar tecrübesiz çalışanların eğitilmeden işe başlamasından dolayı kaynaklanmaktadır. Kontrolsüzce fırça kullanmak, fırçaların sert kısımları olduğundan dolayı araçlara zarar verebilir. Aracınızı bize teslim ettiğinizde aracınıza, eğitim ve tecrübe sahibi olmayan hiç kimse dokunamaz. Kalite ve profesyonellik çerçevesinde çalışan firmamızda böyle olayların yaşanmasına kesinlikle olanak verilmez.

Müşterilerimizin mağdur olmaması için bütün tedbirleri almaktayız. Müşterilerimizin bizim yüzümüzden araçlarıyla yaşayacağı bütün olumsuzlukları sigortalamaktayız. Aklınızda olan soru, şikâyet, istek ve önerileri müşteri temsilcimiz yılların verdiği tecrübe ile kolayca yanıtlayacaktır. En kaliteli oto kuaför ve danışmanlık hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR