• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anka Estetik Sağlık Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Canan Dümrül

Bursa Anka Estetik Sağlık Güzellik Merkezi adıyla da kendini belli ettiği gibi Bursa güzellik merkezi sektöründe hizmet veren bir firmadır. Firmamız https://birmilyonnokta.com/ sitesinin bir üyesidir.

Son yıllarda güzellik merkezleri sadece kadınlar için kullanılan bir mekan olma algısından kurtulmuş ve cinsiyet ayırt etmeksizin hizmet vermeye başlamıştır. Biz de bu algı ile merkezimizde herkesin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda uygun hizmetler vermekteyiz. Merkezimizde sadece güzellik için değil sizin sağlığınız için de birçok uygulama bulunmaktadır. Bizim işimiz için önemli olan şeylerin başında müşterimizin sağlığı, sonrasında ise memnuniyeti gelir. İlgi ve hoşgörü ile kurulan iletişimimizle sizin isteğiniz ve ihtiyacınızı en doğru şekilde anlayıp belirlemekteyiz. Daha sonra ise tamamen güncel ve onaylı olan uygulamalarımız ile sizin için en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Sağlıktan sonra bir insan için kişisel istek ve zevkler büyük önem taşır. Kişinin kendini rahat hissetmesi için bazen bakıma ve kendinde ufak değişikliklere ihtiyaç duyabilir. Bu tamamen o kişiye ait olan bir karardır. Bizim görevimiz ise bu karara tamamen saygı duyup siz değerli müşterimizin isteğini elimizden gelen en iyi şekilde yerine getirmektir.

Elimizdeki tüm uygulamalar ve araçlar en güncel halinde olup hepsi insan sağlığına uygundur. Bu yüzden bize güvenle gelebilir ve kendinizi bizim elimize bırakabilirsiniz diye düşünüyoruz. Sizin istek ve ihtiyacınız bizim işimiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR