• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anka Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Uludağ

Güzellik ve bakımlı bir vücut yapısına sahip olmak her kadının hayali ve hedefinde olan bir durumdur. Bu yüzden bu hedefe ulaşmak adına geçmişten günümüze kadar birçok girişim ve farklı eylemler denenmiş olup giderek daha kaliteli sonuçlar elde edilmeye başlanmıştır. Estetik bir görünüm için simetrik bir hatlara sahip olmak, göze hitap eden bir tasarım içermek büyük bir öneme sahiptir. Bizler Anka Güzellik olarak sizlerin güzelliklerini ortaya çıkarmak ve daha bakımlı bir vücuda sahip olmanız için profesyonel düzeyde hizmetler vermekteyiz.

Anka Güzellik olarak Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, estetik, modern, sağlık açısından tehdit içermeyen ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Antalya güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş durumdayız. Kavuşulan bu değerli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi bizler açısından büyük bir öneme sahip olmakta, bu bağlamda gerekli olan çaba ve girişimleri yapmaktayız.

Merkezimizde sizlere manikür, pedikür, kaş tasarım ve kesimi, makyaj, oje tasarımları, kalıcı makyaj ve kalıcı oje işlemleri, ipek kirpik uygulaması, yüz ve cilt bakımı işlemleri konusunda profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Bu işlemleri sizlere uygularken en kaliteli, sağlık açısından tehdit içermeyen ürünler kullanmaktayız. Sizlerde bu güzellik bakım hizmetlerini kurumumuzdan içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR