• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Bilgisayar Laptop ve Yazıcı Tamiri ( Tekno System )

Adres :

Selanik Cad. 31-2 Kızılay Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Çağlar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

teknokar@msn.com

Whatsapp 1:

0 (542) 406 90 90

Ankara Bilgisayar Laptop ve Yazıcı Tamiri ( Tekno System )

Ankara elektronik sektöründe hizmetlerimiz ile sınır tanımadan ilerlemeye devam ediyoruz. Elektrik sektörü oldukça geniş bir sektördür, firmamız da bu geniş sektörün gereklerini yerine getirmektedir. Birbirinden farklı hizmetlerimizi kalite çerçevesinde sunarak emin adımlar ile ilerliyoruz. Kalitemizden ödün vermeden ilerlediğimiz sektörde birtakım ilkelerimiz mevcuttur. Bu ilkelerin başında müşteri memnuniyeti ve beğenisi kazanmak geliyor çünkü firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde bu noktaya geldiğimizi düşünüyoruz. Bulunduğumuz noktanın gereği olarak sürekli kendimizi geliştirmek için çaba sarf ediyoruz.

Elektronik sektöründe ki yenilikler ve gelişmeler firmamıza ışık tutuyor. Yeniliklerin izinden giderek öncü firma olma yolunda hızla ilerliyoruz. Ayrıca elektronik sektörü için teknolojinin de faydası inkar edilemez boyuttadır. Biz de teknolojiyi yakından takip ederek başarılı şekilde işimizde uyguluyoruz. Böylece hem zamandan tasarruf sağlamış oluyoruz hem de başarı seviyemizi üst boyutlara taşıyoruz. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız da başarımızın en önemli unsurlarını oluşturuyor. Ekibimizin tamamı elektronik alanında yeterli eğitim ve yüksek tecrübeye sahiptir. Profesyonel ekibimizin gerçekleştirdiği hizmetlerin kusursuz olması nedeni ile rakiplerimizi geride bırakıyoruz.

Elektronik sektöründe ki fiyatlar da kalite gibi değişiklik göstermektedir. Sektörün en kaliteli hizmetlerini en uygun fiyatlar ile müşteri karşısına çıkartıyoruz. Müşterilerimiz kaliteden uygun fiyatlar ile yararlanmanın mutluluğunu yaşıyor. İnternet sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğimiz avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile de işimize yeni bir boyut kazandırıyoruz. Sizler de avantajlı fiyatlarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR