• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Doğal Ürünler

Adres :

Günbaşı Mahallesi No: 75 Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Dinç

E-Posta Adresi :

dincozlem06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 329 61 26

Whatsapp 2:

0 (537) 411 60 46

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Ankara Doğal Ürünler birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir hizmeti sizlerin istifadesine sunmaktayız. En sağlıklı ve doğal gıda ürünlerini bulabileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ticari kazancın ötesinde sağlıklı ürünler tüketmeniz adına sizlerin hizmetindeyiz. Organik ve doğal ürünlerimizle sağlıklı yaşam için sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanda önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Ankara alışveriş sektöründe verdiğimiz hizmetlerle yaşam kalitenizi yükseltmekteyiz. Geniş yelpazede pek çok ürünü bulabileceğiniz bir adres olarak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Gündelik hayatta sıklıkla kullandığınız gıda ürünlerini sizlere en organik haliyle sunmaktayız. Mağazamızda; reçel çeşitleri, konserve, salça, kahvaltılık soslar, tarhana, peynir, süt, yumurta ve daha pek çok doğal ürünü bulabilirsiniz. Sağlıklı yaşamak adına ihtiyaç duyduğunuz doğal ürünleri ayrıcalıklı hizmetlerimizle istifadenize sunuyoruz. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Hizmet verdiğiniz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en ideal şekilde sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir alışveriş merkezi olarak hizmet politikamızı sürdürmekteyiz. Bu amaçla aradaki engelleri ortadan kaldırarak makul fiyatlarla satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla kaliteli hizmetleri sizlerle buluşturmaktayız. Sektörümüzde hizmet yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz. Sizlerin ilgisi ile emin adımlarla ilerlemeye ve hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR