• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ankara Ekomini Nar Market

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orçun Güvendiren

Gıda perakende ürünlerini en başarılı şekilde sizlere ulaştırmakta olan firmamız geniş mağazasında günlük gıda ihtiyaçlarınızın giderilmesi için kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Her zaman taze ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Geniş ve sizlere en başarılı hizmeti sunmamız için özel olarak dizayn edilen mağazamızda sizlere başarılı şekilde hizmetler sunmaktayız.

Konusunda uzman olan ekibimiz ve çalışanlarımız ile sizlere en kaliteli ve taze ürünleri temin ederek ulaştırmaktayız. Aperatif yiyecek çeşitleri ve çerezler ile alkol ürünlerinde en geniş ürün çeşitliliğini sizlere sunabilmekteyiz. Tatlı ve tuzlu aperatif yiyecek ürünleri konusunda da geniş bir ürün çeşidini mağazamızda sizlere sunabilmekteyiz.

Ankara alışveriş alanında yapmakta olduğumuz başarılı çalışmalarımız ile sizlere bu konudaki en başarılı çözümleri sunabilmekteyiz. Gündüz ve gece sizlere market ihtiyaçlarınızın ulaştırılması başarılı şekilde servis hizmetlerini de sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırmakta ve sunabilmekteyiz. Uygun fiyat politikamız eve servis alanında da geçerlidir. Bu konuda en başarılı çalışmaları yaparak sizlere başarılı şekilde gerekli çalışmaları sunmaktayız.

Her zaman en başarılı şekilde gerekli çalışmaları sizlere sunmakta olan firmamız ilk kurulduğu günden beri gıda ihtiyaçlarınızın sorunsuz bir şekilde karşılanması için başarılı şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman olan ekibimiz güler yüzlü bir şekilde sizlere en başarılı şekilde en etkili hizmetleri sunabilmektedir. Bu alanda profesyonel çalışmalarımızı sizlere sorunsuz olarak sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR