• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ankara Lokma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gül İlengiz - Mehmet İlengiz

  • firma fb
  • firma instagram

Ankara ilinin lokmacısı olarak da bilinen işletmemiz şirin gezici arabasıyla sizlere hizmet vermektedir. Sektörde her ne kadar birçok rakip olsa da farklılığımızı ortaya koymuş, bunları almış olduğumuz geri dönüşlerde açıkça görmekteyiz. Kullanmış olduğumuz malzemenin kalitesi tartışılmaz olup sadece çalışanlarımız değil ailelerce de test etmiş bulunmaktayız. Sizlerin de desteğiyle bugünlere gelen işletmemiz, bundan sonrada sizlerin desteğiyle çizgimizi bozmadan yükselişe devam edecektir.

Çalışanlarımızda içinde ellerinde şekillendirdikleri lokmalarımızın hızla tükendiğini görmek elbette ki mutluluk sebebidir. Amacımız sadece para kazanmak değil bolca müşteri kazanmaktır. Bunun için de müşterilerimizden muhakkak geri dönüş alınıp nabız yoklaması yapılmaktadır. Şuan tam anlamıyla işletme sınırlarını zorlamakta ve maalesef araca sığmamaktayız. Fakat artan talebin lokmadan çok ortama olduğunu duymamız ayrıca bizi sevindirmiştir. Yapılan lokmalarda herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Son yılların gözde mesleği olan lokma sektöründe farklılığın önemini bilmekte çalışmalarımızı bu yönde geliştirmekteyiz.

,Birçok sosyal sorumluluk projesine aracımız ve ürünlerimizle destek verilmektedir. Ülke ekonomisine de ucundan bucağında destek olmaktayız. Bizler müşterilerimizin işletmemizden ayrılırken yüzlerini gülerken görmekten ayrıca haz almaktayız. Eğer müşterilerimiz den herhangi bir küçük veya büyük olumsuz geri dönüş yapılırsa bu kesinlikle göz ardı edilmez gerekli tüm çalışmalar ve çalışma ortamları müşterimize aktarımı sağlanmaktadır. Bulunmuş olduğumuz ilin gözde mekânlarından olan işletmemizde, sizlere daha iyi hizmet verebilme adına tüm gayreti sarf etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar