• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ankaragücü Hüseyingazi 1910 Futbol Okulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Yıldız

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ankara spor sektöründe çalışmalarını sürdüren Ankaragücü Hüseyingazi 1910 Futbol Okulu birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Alanında uzman hocalarımız ve donanımlı ekipmanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Uzun yıllardır bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere her zaman yol gösteriyoruz. Öğrencilerimiz ile özel olarak ilgilenerek hem eğlenmelerini hem de daha iyi yerlere gelmelerini sağlıyoruz.

Ankaragücü Hüseyingazi 1910 Futbol Okulu olarak bazı amaçlarımız şunlardır:

Çocuklarımızın spor eğitim ve ahlaklarını geliştirmek. Zararlı alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak… Modern ve düzenli antrenman yöntemleri ile sportif etkinliklere katılmalarını sağlayarak “düşünsel, ruhsal ve fiziksel” gelişimlerine katkıda bulunmak. Rekabeti, paylamayı ve dostluğu yaşayarak öğrenmelerini sağlayıp, topluma karakter sahibi, sağlıklı, dinamik genç insanlar kazandırmak. Sportif anlamda yetenek ve ilgilerini ortaya çıkararak kendi alanlarında geleceğin şampiyon ve rekortmenleri arasına katılmalarını sağlamak… Alt yapı için okullarımızdan seçilen çocukların sonraki dönemlerde gelişmiş takımlarımızı meydana getirmelerini sağlamak.

Futbol eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir, e-posta adresimize mail atabilir ve WhastApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz iş yerimize gelerek bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizleri en güzel şekilde karşılayarak aklınıza takılan soruları teker teker cevaplandırıyoruz. Güveninizi kazanarak çocuğunuzu gönül rahatlığı ile bize emanet etmenizi sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR