• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Annak Oto Yol Yardım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Annak

birmilyonnokta.com üyesi Annak Oto Yol Yardım olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanımız olan bölge pek çok yol güzergahının buluşma noktasıdır. İlimizde bu nedenle hem uzun yol yolcuları hem de şehir içi yolcuları çokça bulunmaktadır. Bu yoğunluk nedeniyle yolda kalma veya problem çıkma olayı sıkça yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda deneyimli ve de becerikli bir yol yardım firmasından destek almak gerekir. Biz firma olarak bu alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Acil yol yardım hizmetlerinde oldukça hızlı ve atik çalışmaktayız. Yolda kalmaya sebep olan lastik arızalarına anında çözüm üretebilmekteyiz. Tüm otomobiller için çekici hizmeti sunduğumuz gibi lastik değişimi ve tamiri de yapabilmekteyiz.

Elâzığ oto lastik ve jant sektöründeki faaliyetlerimiz oldukça yoğundur. Görev gereği bu yoğunluğa zamanında müdahalelerde bulunmaktayız. Ayrıca arızanın gece veya gündüz geleceği belli olamayacağı için günün her saati aktif çalışmaktayız. Yedi gün yirmi dört saat sizlere yol yardım ve kurtarma hizmeti sunmaktayız. Bu açıdan bakıldığında sektörde öncü bir rol oynadığımız söylenebilir.

Yolda kalma durumlarında kurtarma faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Araçlarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına hassasiyet ile süreci yürütmekteyiz. Lastiklerinizde yaşanan herhangi bir probleme anında müdahale edebilecek becerilere sahibiz. Hem tamir hem de değişim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Firmamız acil yol yardım alanında profesyonel bir hizmet sunabilmeyi amaçlamaktadır ve bu alanda kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR