• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anta Hayır Lokması

Adres :

Güvenlik Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 144/ B Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kurtulan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 813 52 91

Anta Hayır Lokması birmilyonnokta.com bünyesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Ağızlarınızda lezzet patlaması oluşturan lokmalarımızı sizler için döküyoruz. Açılışlarınızda, cenazelerde, mevlütlerde, şenliklerde hayır yapmak istediğiniz her yerde biz sizlere hizmet vermek için buradayız.

Antalya catering sektöründe hep aynı kalite ve lezzette sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hijyenik koşullarda üretimini devam ettirdiğimiz lokmalarımızın yapım aşaması oldukça zahmetli olup tadının hakkını veriyor. Önce büyük bir titizlikle yoğurulan hamurumuz istenilen kıvama getirilir. Daha sonra da kızgın yağda kızartılıp bol şerbetli bir tatlı ortaya çıkar. Lokma tatlısı ülkemizde genellikle özel günlerinde yapılır ve hayır lokması olarak dağıtılır.

Sizlerin en özel anlarında lezzetli lokmalar ile karşınızdayız. Alanımızda iddialı olup ağızlardan tadı silinmeyen lokmalar üretmeye devam edeceğiz. Küçük büyük demeden herkesin kalbinde yer ediyoruz ve lokma tatlımızla yüzünüzde sıcak bir gülümseme bıraktırıyoruz. Bizim için birincil hedef sağlıklı ve güvenilir bir gıda tüketimi yapmanızdır. Bunun içinde bizler elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Toptan tatlı siparişleriniz için bizleri arayıp dilediğinizi kadar sipariş verebilirsiniz. Hiçbir şekilde mağduriyet yaşamamanız için özenle ve titizlikle çalışıyoruz. Böylelikle günün sonunda hem hayrınızı yapmış hem de sevdiklerinizden güzel karşılıklar almanızı sağlıyoruz. Unlu mamul sektöründe hassas bir tekniği olan lokma tatlısı küçük olmasına rağmen damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor. Dilediğiniz ve size uygun olan her saatte dilerseniz iletişim adresimizden dilerseniz de yüz yüze görüşme sağlayıp siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Hep aynı kalite ve tatta hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR