• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Antalya Yetişkin Yüzme Kursu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Bıyıkoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Antalya Yetişkin Yüzme Kursu ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapıyoruz. Sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorsanız hayatınızda daima spora yer vermelisiniz. Bizler Antalya spor sektöründe verdiğimiz hizmetle spora ilgi duyan bireylerin yanında oluyoruz. Sporla ilgilenmek sadece beden sağlığını korumaz. Aynı zamanda ruhsal sağlığı da olumlu destekler. Sizler de sporla ilgilenerek hem bedensel hem de ruhsal sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Antalya'da yüzmek isteyenler için kurs veriyoruz. Yetişkinlere özel verdiğimiz yüzme kursunda tecrübe sahibi eğitmenlerimiz hizmet veriyor. Haftanın belirli gün ve saatlerinde verilen kursa katılmak isteyenler kurs merkeziyle iletişime geçebilir. Kadınlar ve erkekler için verilen yüzme kursu daha önce yüzmeye dair bilgisi olan veya olmayan herkesi kapsıyor. Eğer hiç yüzme deneyiminiz olmadıysa veya kursa katılarak eğitimli yüzmek istiyorsanız kurs merkezimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tecrübe sahibi eğitmenlerimiz her öğrenci için en iyi desteği sağlıyor. Kurs merkezimizde yüzme alanları bulunuyor. Yüzme eğitimine direk geçilmiyor. Öncesinde eğitmen eşliğinde dersler işleniyor. Ardından yüzme eğitimine geçiliyor. Yüzme eğitimleri gruplar halinde yapılıyor. Her grup için yeterli öğrenci sayısına ulaşıldığında eğitim için grup tamamlanıyor. Yetişkinlere özel verilen yüzme kursunda aynı zamanda çocuklar için ayrı eğitim bulunuyor. Sizler de hem kendiniz hem çocuğunuz için yüzme kursuna katılabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla verilen kurstan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Bizler tecrübe sahibi ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR