• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aras Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Gübüzeli Meryem Gübüzeli

Aras Mobilya

Osmaniye merkezde faaliyet gösteren firmamızda siz değerli müşterilerimize hazır mutfak,tvüniteleri, yatak odası dolapları, genç odası mobilyaları, mekân mobilyaları, mobilya dekorasyonu, port manto, anahtar teslim mobilya ve bahçe mobilyaları ile hizmet vermekteyiz.

Aras mobilya ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiş bir şekilde sağlam adımlar ile ilerlemekteyiz. Sizlerin memnun oluşunu ve işimizi teslim ettiğimizde yüzünüzdeki gülümseme bizi daha çok motive etmektedir. Mutfak dolabı, yatak odası dolabı tasarımında firmamız öncelikle işlem yapılacak alanı keşfe gider. Tadilata başlamak için beyaz eşyaları nerede kullanmak istediği, hayal ettiği mutfak ve genel beklentileri hakkında bilgi alarak ölçümü yapmaktayız. Dolap ölçüm işlemibittikten sonra malzeme seçimine geçmekteyiz. Dolapmodeli, kapak yapısı, dolapların rengi ve kulplarına karar verip hemen bir proje tasarlayıp müşterimiz ile tekrar görüşme sağlamaktayız ve son dokunuşlara karar verip dekorasyon sürecini başlatmaktayız. Değerli müşterilerimizi günlük yaşantısında mağdur etmemek adına elimizden gelen tüm hızla çalışmaktayız. İşini severek özverili bir şekilde yapan çalışma arkadaşlarımız siz değerli müşterileri için her zaman muhteşem işler ortaya koymaktadır.

Tüm mobilyalar için aynı şartları yapmaktayız. Yatak odası, genç odası, mutfak dolapları çeşitlerinde birbirinden şık, kaliteli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm evlerde yaşam kalitesi ve konforun en önemli belirleyicisi olan mobilya dekorasyonlarını aradığınız tüm niteliklere yanıt veren tasarımlararasmobilya sizlere sunmaktadır.

Mağazamıza uğramadan sakın karar vermeyin. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarımız ile sizleri yormadan yardımcı olmaktayız. Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için 0507 066 91 72 numaramızdan bizimle iletişime geçebilir Dilerseniz mağazamıza uğrayabilirsiniz şimdiden teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

mobilya üzerine hertürlü hizmeti sunmaktayız

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR