• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arel Trans Palet Tamiri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Elmas

Ticaret, sanayi, taşımacılık ve üretim sektörlerinin tümünde eşya taşıma işleminin daha kolay hale getirilmesi için trans palet adı verilen mekanik sistemler kullanılmaktadır. Kas gücü ile pratik bir kullanım oluşturan bu makineler, forklift olarak bilinen motorlu makinelerin mekanik türü olarak kullanılmaktadır. Bu sistemler kullanıldıkları her sektörde dönem dönem arızalar gösterebilir ve tamir edilerek tekrar kullanılabilir. Bu gibi tamir ve bakım hizmetleri için Arel Trans Palet Tamiri işletmesi olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Firmamız, İstanbul sanayi makineleri sektörü içerisinde trans palet ürünleri ile hem satış hem tamir hem de onarım gibi hizmetler sunmaktadır. 1948 yılından bu yana trans palet tamiri, imalatı ve ölçüye göre özel imalat gibi fırsatlar sunuyoruz. Hizmetlerimizi gerçekleştirmek için yeni sistemler ile her zaman kaliteyi artırarak, daha iyi ürünler ve daha doğru çözümler sağlıyoruz.

Her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşan firmamız, güçlü bir yapı olma hedefiyle ilerlediği bu yolda hizmetlerimize eşlik eden sektörel ortaklar ile daha güçlü bir yapı haline gelmektedir. Bu sayede kalite, eğitim, müşteri odaklı yaklaşım, hızlı çözüm mantığı ve yenilik gibi her kural hizmetlerimizin standartları arasında yer almaktadır.

Sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ürünleri elde etmek için kaliteden ödün vermeyen firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız hizmet ihtiyaçlarını analiz ederek, doğru kaynak kullanımı ve uygun bütçeler ile üretim gerçekleştirir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR