• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arena Ps Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Ali Aksoy

Müşterilerimizin çoğunluğunu genç kesim oluşturmakta bu nedenle sıklıkla oyun ve ürün çeşitliliğimizi artırmakta ve sürekli gelişim sağlamaktayız. Müşterilerimizin keyifli vakit geçireceği alan yaratmak adına tüm imkanları sunmaktayız. Ayrıca son çıkan oyun ve ürün stoklarıyla da tercih sebebi olan mekânımız sizlere hizmet vermektedir. Oyun konsolları dışında verilen yan hizmetlerle de müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Müşterilerimiz işletmemize geldiklerini zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve keyifli anlar geçirmeye devam edecekler. Verilen hizmet karşılığında almış olduğumuz memnuniyet ve müşterilerimizin yoğun ilgisi bizleri motive etmekte ve çalışma azmimizi arttırmaktadır. Bu sayede etkileşimli olarak hizmetimizin kalitesi düşmeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullanılan malzemelerim konsol ve tüm araç gereçlerin ortak kullanım olması sebebiyle sürekli temizlikleri yapılmakta, bunların sürekli ürün denetimi sağlanmaktadır.

Hizmet kalitesinden dolayı müşterilerimizin geri dönüşleri bizi mutlu etmektedir. Çalışanlarımız da aynı keyifle çalışmalarını sürdürmektedir. Uygun fiyata verilen hizmetimiz müşterimizin ayrıca memnuniyetini sağlamaktadır. Oyun dışında verilen yiyecek içecek hizmetine ayrıca özen gösterilmekte kullanılan malzemelerin detayına kadar denetimi sağlanmaktadır.

Sizlerin memnuniyetini kazanmak adına çalışmalarımıza büyük bir hızla devam etmekte ve sürekli kendimizi geliştirmek için fikir alışverişleri yapmaktayız. Zamanında güncelleştirmeler yapıp mutlaka kullanılan konsolların denetimleri aksamaya mahal vermeksizin yapılmaktadır. Her zaman ve sıklıkla işletmemize katkıda bulunacak alternatif arayışında olmaktayız. Bu da sektörde gelişimleri yakından takip etmemize olanak sağlamaktadır. Ankara playstation cafe olarak hizmet sınırlarımızı zorlamakta, elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR