• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Argos Team Köpek Eğitimi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdal Civaroğlu

firma

Köpek Eğitmeni ve Psikoloji Uzmanı ERDAL CİVAROĞLU Aydın doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın ve Ankara da üniversiteyi Konya da Selçuk üniversitesinde tamamladı.
Köpek eğitimi ve köpekli sporlara lise yıllarından itibaren merak sarmış üniversite yıllarında dewam ettirmiş 2008 yılından itibaren Alman Çoban Köpekleri Irk ve Spor Derneği ile çalışmalara başlamışır.
Çok sayıda yetiştirdiği köpeği ile uluslararası sınav yönetmelikleri doğrultusunda sınavlara girmiş ve başarılı olmuştur.
2010 -2011 yılları arasında Ankara’da yine çalıştığı özel bir çiftlikte Türkiye Emniyet teşkilatı ve çeşitli büro amirliklerinde istihdam edilmek üzere çok sayıda çeşitli branşlar da köpek yetiştirip teminini sağlamıştır.
2011 yılında yine KİF e bağlı olarak faaliyet gösteren Doberman Irk Derneği ile çalışmalarını arttırmıştır.
2012 yılı yaz sonundan itibaren Konya sille yolu üzerindeki Argos Köpek Eğitimi kurucusu olarak faaliyetlerine devam etmekte. Her gün yeni bir yenilik politikasıyla köpekli sporlara meraklı olan bireyleri yetiştirmeye devam etmektedir.
2015 yılı başından itibaren Bursa da ikamet etmekte olup bundan sonraki çalışmalarını burada sürdürmek istemekteyiz. Yaklaşık 14 yıllık köpekli sporlar geçmişi boyunca bugüne kadar 1000″ nin üzerinde köpekle çalışmış ve bu rakamı 5000 olarak hedeflemektedir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR