• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arın Dağıtım

Adres :

Tuzla Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No 37a Fethiye Muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Fuat Kurnaz

E-Posta Adresi :

arin@arinpetrol.com

Whatsapp 1:

0 (542) 284 29 29

Whatsapp 2:

0 (543) 495 24 24

Firmamız; Muğla hizmet sektöründe Mogaz, Beypazarı, Çamlıca ve Kızılay markalarının bayiliği ve odun kömür satışı yapmak amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar güven ve hizmet anlayışımızdaki kalite ile adımızdan övgü ile söz ettiren bir firma olduk. Emin adımlar ile yürüdüğümüz bu yolda her daim itina ve özveri ile çalışarak siz değerli müşterilerimize sağlıklı markaları kapınıza kadar taşıdık. Kışın ayazında, yazın sıcağında hep yanınızda olduk. Müşterilerimize her zaman ekonomik ve etkin hizmet verme gayreti ile çalıştık. Bundan sonra da bu çizgimizden taviz vermeden kazancımızı maddiyat ile özdeşleştirmeden çalışmaya ve hizmet götürmeye devam edeceğiz.

Firmamız yılların kazandırdığı ticari tecrübe ile ticari alandaki rolümüzün ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine temel prensip edinmiştir. Bu prensibimiz doğrultusunda toptan ve perakende satışlarımızda en uygun fiyat ve en makul ödeme koşulları ile daima siz müşterilerimizin yanında olduk. Siparişlerinizi firmamıza ait araçlar ile en hızlı ve en kısa sürede kapınıza kadar ulaştırdık. Kapıda ödeme seçeneğimiz ve toplu siparişlerdeki özel indirimlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Firmamızın hedefi sektördeki gelişmelerin yakından takipçisi olarak gün be gün gelişmek ve büyümek… Piyasadaki kaliteli hizmet anlayışımız ile pazardaki payımızı sürekli arttırma. Çalışanlarımızın iş ve çalışma güvenliklerini en azami derecede dikkat sarf ederek iş istihdam olanaklarını arttırmak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR